BARIŞ YEMAN ve Profesyonel SEO Hizmeti

15 Nisan 18

Adana SEO

ADANA SEO

Dijitalpark güven ve tecrübesi ile internet siteleriniz üst sıralara yükseliyor. Google arama motoru ve diğer arama motorlarında SEO hizmetimizden faydalanarak ilk sıralarda yer alabilirsiniz, organik arama sonuçlarında veya ücretli adwords reklam seçenekleriyle potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Yerel SEO ile Adana ve yakın çevresinde yapılan aramalarda kısa sürede üst sıralara çıkarak hizmet verdiğiniz bölgede otoriter rakip sitelere karşı avantaj sağlarsınız. E-Ticaret yapıyorsanız ürün satışlarınız fark edilebilir düzeyde artış gösterecektir. Dijitalpark Adana SEO olarak sitenizi de site içi yapılandırma konusunda güncelliyor ve optimize ediyoruz. Arama motorlarının kaliteli ve kullanıcı dostu siteleri ön plana çıkardığını unutmayınız, site içi SEO çalışmalarıyla sitenizin kurallara uygun olup olmadığını kontrol edip gerekli düzenlemeleri sağlamaktayız.

Adana SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı
İnternet ve e-ticaret ortamında artık milyonlarca liralık ticaret hacmi ve çok büyük bir ticaret trafiği mevcut, bu devasa ticaret trafiği ve milyonlarca liralık ticaret hacmi iştahınızı kabartsa da milyarlarca internet sitesi ve binlerce rakibinizin olduğu İnternet’te bu ticarete dahil olabilmeniz için rakiplerinizin arasından sıyrılıp çıkmanız şart, yani yeni ticaret döneminde artık tık savaşları başladı.

Bir web sitenizin olması İnternet trafiğindeki pastadan pay alacağınız anlamına gelmiyor, artık web sitenizin olup olmama devrini geride bıraktık, zaten günümüz şartlarında bir web siteniz hala yoksa çok yakın zamanda rakipleriniz sizin bir kaç adım ilerinizde olmuş olacak. SEO Danışmanlığı hizmeti olarak biz İnternet sitenizin binlerce rakibiniz arasından nasıl sıyrılıp çıkabileceğiyle ilgileniyoruz, İnternet siteniz üzerinden nasıl yeni müşteri kazanabilirsiniz, nasıl daha çok kişiye ulaşabilirsiniz ve işletmenizin internet sitesi sizi nasıl temsil ediyor biz bu kısımları ile ilgileniyoruz.

SEO çalışmalarımız kapsamında organik aramalarda üst sıralarda çıkmanın yanı sıra ücretli reklam servislerinin etkili ve uygun bütçe ile kullanımı sağlamak, Sosyal Medya tanıtımları gibi hizmetler hakkında sizleri bilgilendirip gerekli yönetimsel işlemleri sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yaptığımız çalışmalar bir günlük veya bir kaç saatlik çalışmalar değildir, bu çalışmalar aylık veya dönemsel periyotlarla süreklilik arz eden çalışmalardır aksi halde sitenizin sıralaması yükseldiği hızdan daha hızlı şekilde tekrar geri düşüş yaşar. Yapılacak SEO çalışmaları her siteye özgü bağımsız şekilde planlanıp uygulanmaktadır.

Adana SEO Danışmanlığı
SEO Danışmanlığı ve Arama Motoru Optimizasyon Ücretleri her siteye göre değişiklik gösterir, İnternet sitenizin hizmet verdiği sektör ve İnternette o sektördeki rekabet durumu yapılacak çalışmalara etki eden yani ücreti belirleyecek ilk etkendir.

Arama sonuçlarında yükselme ve para iade garantisi; İnternet siteniz ve aramalarda yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerin analizi yapıldıktan sonra SEO çalışmaları kapsamında yapılacak işler ve hizmetlerin listesi size sunulur ve bu işlemler için bir ücret talep edilir, eğer çalışmaların sonunda İnternet siteniz eski konumuna göre yükselmezse paranız iade edilecektir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmetimiz ile kurumsal web sayfanız için kurumsal SEO hizmetimizden faydalanıp internet sitenizi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. SEO Arama motoru optimizasyon ücretleri internet sitenizin durumuna ve sektörünüzün internetteki rekabetine göre farklılık gösterebilmektedir. Kurumsal SEO danışmanlık hizmetlerimiz en az 3 aylık olmak üzere, 3-6 ay ve 1 yıllık hizmetler olarak sunulmaktadır.

SEO danışmanlığık hizmetimizde hedef kitleniz belirlenip, yerel veya ulusal olarak çalışmalar yapılmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?
Hızla gelişen İnternet dünyasında bu yazıyı yazdığımız an itibariyle Dünya genelinde 1 milyarın üzerinde İnternet sitesi yayında ve bu sayı her geçen saniye artarak devam ediyor. Web sayfası olmayan ticari işletmelerin artık günümüz çağına ayak uydurabilmesi mümkün değil, zaten konumuz bir web sitenizin olup olmaması değil, büyüyebilmek için değil varlığınızı sürdürebilmeniz için web siteniz mutlaka olmalı. Bir web sayfası oluşturdunuz peki ya sonrasında ne olacak? Sırf sırf bir İnternet sitesi yapmış olmak için bu işi yapan işletmeler 1 milyar sitenin içerisinde kayıp olup gidecektir. İnterneti kullanan kullanıcıların tamamı bir hizmet veya ürün almak için arama motorlarını kullanmakta, peki sizinle aynı ürün veya hizmeti veren binlerce rakibiniz varken sizin sayfanız Yandex veya Google arama motorlarında nasıl üst sırada yer alacak? İşte SEO (Search Engine Optimization) dediğimiz yani Arama Motoru Optimizasyonu burada devreye giriyor.

SEO nedir

Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru Google’dan örnek verecek olursak, Google arama sonuçlarını kullanıcı aramalarına göre en iyi sonucu getirebilmek için yüzlerce farklı algoritmalar kullanıyor ve taradığı siteleri en iyi şekilde tanımlayabilmek için site sahiplerinden veya site yöneticilerinden bazı kurallara uymasını istiyor. Tabi ki işin aslı bu kadar basit değil, dediğimiz gibi yüzlerce kriter var ve Google’da üst sırada çıkmak için bu kriterlerin birçoğunu sistemin suistimal edilmemesi için Google gizli tutuyor.

Daha sonra ayrıntılı olarak ele alacağımız SEO’nun 2 ana başlığı bulunmaktadır; Site içi Optimizasyon ve Site Dışı Etkenler. Yani arama motorlarında üst sırada çıkmak için sadece sitenizin iyi optimize edilmesi yeterli değildir, aynı zamanda site dışında yapılması gereken bir çok çalışma da bulunur. İnternet sitenizin optimizasyon çalışmalarını yaptığımızda bu iki başlık üzerinde yoğunlaşmaktayız, sadece site içi veya sadece site dışı yapılan çalışmalar web sitenizin yukarıda çıkması için yeterli olmayacak aksine sitenizin mevcut konumuna zarar verecek yönde etki etmesi muhtemel olacaktır.

Site içi SEO
Arama Motoru Optimizasyon çalışmaları 2 ana başlık altında yer alır, bunlardan birisi Site İçi (OnPage SEO) ve diğeri de Site Dışı (OffPage SEO) çalışmaları. Bu yazımızda Site İçi Çalışmaların önemine ve çalışmaların kapsamı hakkında bilgi vereceğiz. İnternet sitelerinin Yandex ve Google arama motorlarında ilk sıralarda çıkabilmesi için hem site içi hem de site dışı yapılandırmaların doğru ve standartlara uygun şekilde yapılması şarttır. Google’un Web Yöneticileri için Yönergeleri bir çok konuda SEO için yönetici ve SEO uzmanlarını bilgilendirmektedir.

Arama motorlarında yukarıda çıkabilmek için arama motorlarının siteyi çok iyi şekilde tanıyıp analiz etmesi gerekir, Yandex ve Google’un sitemizi iyi tanıyabilmesi için site yöneticilerinden ve SEO uzmanlarından istediği bazı standartlar mevcut. Internette web sayfalarının standartlarını belirleyen bir kuruluş olan W3C bir web sitesinin teknik yapısınının nasıl olması gerektiğini bazı kurallara bağlamıştır. Web sayfası tasarımı yapılırken mümkün olduğu kadar bu standart ve kurallar dikkate alınmalıdır. Elbette sitenin sadece W3C standartlarına uygun olması tek başına yeterli değildir, bu standartların yanında arama motorlarının dikkat ettiği bir çok diğer kriterler söz konusu.

Sayfa içi SEO optimizasyonu

Sayfalara uygun başlık seçimi en önemli kriterlerin başında gelir, sayfa başlıkları ilgili sayfa ve içeriği en iyi şekilde tanımlayacak yapıda olmalıdır çünkü Google ve Yandex ve diğer arama motorları arama sonuçlarında bu başlığa yer verir ve arama yapan kişilerin sayfanız hakkında göreceği ilk bilgi bu başlıktır, uygun başlık seçimi mutlaka iyi yapılmalı. Sayfa başlığı HTML kodlarında

Summary
ADANA SEO
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
ADANA SEO
Description
İnternet ve e-ticaret ortamında artık milyonlarca liralık ticaret hacmi ve çok büyük bir ticaret trafiği mevcut, bu devasa ticaret trafiği ve milyonlarca liralık ticaret hacmi iştahınızı kabartsa da milyarlarca internet sitesi ve binlerce rakibinizin olduğu İnternet'te bu ticarete dahil olabilmeniz için rakiplerinizin arasından sıyrılıp çıkmanız şart, yani yeni ticaret döneminde artık tık savaşları başladı.
Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top